POSTANI DIO USPJEŠNE PRIČE

Motivirana ste, proaktivna i vedra osoba spremna na timski rad i osobni razvoj?

Asistent na recepciji stomatološke poliklinike (m/ž)

Voliš multitasking i želiš raditi u našem dinamičnom i veselom timskom okruženju, u kojem upoznaješ ljude iz cijele Europe, surađuješ s raznim odjelima naše poliklinike? Želja ti je učiti i savladati nove vještine? Svakako nam pošalji svoju prijavu!

Što možeš očekivati?

  • priliku za profesionalni razvoj i mogućnost napredovanja
  • rad u jednoj od najvećih privatnih zdravstvenih ustanova
  • vrlo ugodno okruženje i rad u vrhunskom timu
  • timska druženja firme i vrlo dobru atmosferu
  • vrlo dobra primanja, u skladu sa znanjem i iskustvom

Tražene vještine i uvjeti rada

  • odlične komunikacijske i organizacijske vještine
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje rada na računalu
  • srednja/visoka stručna sprema
  • mogućnost rada u smjenama
  • poželjno poznavanje talijanskog jezika
  • iskustvo barem 1/2 godine na sličnim poslovima

Poželjne kvalifikacije i vještine

  • vedra ste i pozitivna osoba koja voli dinamičnu atmosferu
  • poželjno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
  • poželjno znanje francuskog jezika u govoru i pismu
  • motiviran/a si za stjecanje novih znanja i vještina
  • zanima te rad na dulje vrijeme
  • voliš rad u dinamičnoj atmosferi i rad s ljudima
  • uspješno primjenjuješ standarde i protokole u svakodnevnom radu
  • promičeš pozitivan imidž tvrtke kroz prikladan profesionalni stav

Opis posla

Asistent na recepciji odgovoran je za ugodnu atmosferu, prijem pacijenata te direktnu komunikaciju s pacijentima koji dolaze na pregled ili zahvat u polikliniku, unos podataka, naplatu, rješavanje potrebnih poslovnih procesa za vrijeme zahvata te koordinaciju s ostalim odjelima.

Web developer (m/ž)

  • razvijanje dodatnih znanja i edukaciju
  • rad na razvoju CRM-a (frontend i backend)
  • vrlo dobra primanja - u skladu sa znanjem i iskustvom
  • mogućnost implementacije i testiranje novih tehnologija

  • napredno poznavanje WordPress platforme
  • iskustvo rada s Google Tag Manager-om
  • barem 1 godina radnog iskustva
  • znanje engleskog jezika u pismu i govoru
  • dobro znanje PHP-a, Javascript-a, HTML-a i CSS-a
  • prednost imaju kandidati s poznavanjem Laravel i Vue.js framework-a
  • osnovno poznavanje principa funkcioniranja rangiranja stranica na Google-u
  • poželjno je iskustvo u radu sa SEO alatima (Search console, Ahrefs, SEMrush, MOZ, Screaming Frog…)
  • proaktivnost, izražene organizacijske vještine kao i sposobnost određivanja prioriteta

Dodatne vještine koje su poželjne

  • rad na WordPress platformi uključujući razvoj tema, predložaka stranica, doradu pluginova, dodavanje novih funkcionalnosti stranica
  • razvoj predložaka u PHP-u i HTML-u
  • administracija baze podataka (MySQL) koristeći PHPMyAdmin
  • poboljšanje, upravljanje i otklanjanje greški na projektima
  • postavljanje trackinga
  • davanje prijedloga za unapređenje poslovanja uz uporabu novih tehnologija i saznanja o novim trendovima
  • kreiranje dokumentacije za korisnike, komentiranje i kvalitetna organizacija koda kako bi drugi programeri mogli raditi s istim kodom
  • otvorenost prema timskom radu i suradnji s drugim odjelima
  • pratiš najnovije tehnologije i trendove u razvoju weba i digitalnog marketinga
  • sam/a znaš organizirati prioritete
  • voliš analizirati i istraživati

Svoje prijave možete slati na e-mail: posao@arenapoliklinika.hr
Pošaljite online upit